طرح ملی ایران قوی رویدادی آموزشی انگیزشی در راستای تحقق چشم‌انداز سند تحول فهما است
طرح ملي ايران قوي رويدادي آموزشي انگيزشي در راستاي تحقق چشم‌انداز سند تحول فهما است
در نشست مشترک با کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر قزوین مطرح شد؛

طرح ملی ایران قوی رویدادی آموزشی انگیزشی در راستای تحقق چشم‌انداز سند تحول فهما است

حجت الاسلام رمضاني گفت: طرح ملي ايران قوي رويدادي آموزشي انگيزشي جريان ساز و هدفمند در راستاي تحقق ماموريت و چشم انداز سند تحول ستاد فهما است که طي آن فعاليت‌هاي کانون‌هاي مساجد ارزيابي مي شوند.
شناسه خبر : 22289 تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۰۳

به گزارش ستادارتباطات رسانه ای (فهما) از استان قزوین: حجت‌الاسلام  «علی رمضانی» صبح امروز 21 دی ماه در جلسه مشترک میان ستاد هماهنگی کانونهای مساجد استان با کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر قزوین که در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: کانونهای فرهنگی هنری مساجد از سال 1371 با توجه به صحبت های مقام معظم رهبری تاسیس شد و تا کنون برنامه های مختلف و متنوعی در زمینه های فرهنگی انجام شده است.

 

مدیر ستاد فهما استان قزوین ادامه داد: نگاه جدیدی که ستاد کانونهای مساجد شروع کرده مبتنی بر ورود در عرصه فضای مجازی است که سامانه زیست بوم مجازی بچه های مسجد نیز در راستای تحقق همین هدف راه اندازی شد.

 

وی با اشاره به دومین سال برگزاری رویداد ملی فهما افزود: امسال این رویداد با محور طرح ملی ایران قوی آغاز به کار کرده است، این طرح ملی رویدادی آموزشی، انگیزشی، جریان ساز و هدفمند در راستای تحقق ماموریت و چشم انداز سند تحول ستاد فهما است که کانونها  در یک رقابت سالم مورد ارزیابی قرارمیگیرند.

 

حجت الاسلام رمضانی تصریح کرد: طرح ملی ایران قوی دارای سه شبستان، 12رواق و 48 فعالیت است که هر کدام با توجه به استعداد و ظرفیت مدیران میتوانند ثبت و به روز رسانی انجام دهند.

 

وی ادامه داد: اتفاقی که میتواند در راستای این کارفرهنگی انجام شود تعامل ستاد کانونهای مساجد استان با شورای شهر و هماهنگی بیشتر با سازمان فرهنگی ورزشی استان است که کانونهای فعال  با توجه به امتیازات کانون در سامانه فهما میتوانند از این تعاملات برخوردار شوند.